Firma BALTIC UNITED  od wielu lat wspiera pomorskie pływanie i triathlon. Jako sponsor, w 2012 roku,  byliśmy inicjatorem powstania sekcji pływania przy Uczniowskim Klubie Sportowym TRI-TEAM Rumia.

Zawodnicy wspierani przez naszą firmę notują wiele sukcesów na arenach krajowych jak i zagranicznych w pływaniu i triathlonie w rankingach krajowych zajmują wiele czołowych miejsc w swoich kategoriach wiekowych. Z dumą patrzymy na poczynania młodych ludzi w dążeniu do mistrzostwa sportowego i jesteśmy głęboko przekonani, że nasza działalność charytatywna doprowadzi przynajmniej jednego z nich do Mistrzostwa Olimpijskiego.

www.triathlonrumia.pl

 

www.triathlonrumia.pl


 

Unia Europejska - Europejski Fundusz Rybacki

Image is not available

Firma Baltic United Andrzej Trylski Sp.K. korzysta z pomocy środków Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.

Do tej pory udało nam się zrealizować trzy projekty:
Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniająca inwestycje w zrównoważone rybołówstwo, realizowana w ramach środka 2.5
.
„Inwestycje w zakresie przetwórstwa i obrotu", objętego osią priorytetową 2 „Akwakultura, rybołówstwo śródlądowe, przetwórstwo i obrót produktami rybołówstwa i akwakultury”

2012: Tytuł projektu „Uruchomienie zakładu przetwórstwa ryb Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”

2014: Tytuł projektu „Zakup maszyn i urządzeń dla zakładu produkcyjnego Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”

2014: Tytuł projektu „Dalszy wzrost konkurencyjności Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa”
.

Slider